ładowanie

blog

Zapraszamy do działu, gdzie opisujemy zagadnienia związane z technologiami z których korzystamy.

Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source

Dziś kilka informacji o tym, dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source.

CMS czyli "Content Management System" to system do zarządzania treścią strony internetowej. Dzięki niemu można aktualizować i tworzyć nowe teksty, dodawać zdjęcia, czy zarządzać innymi funkcjonalnościami strony bez znajomości języku programowania.

 

Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source

Trendy w projektowaniu stron internetowych na 2020 rok

Serwisy internetowych gigantów stają się coraz bardziej minimalistyczne, światowej sławy marki wybierają strony zdominowane jednym przewodnim kolorem, portale internetowe, takie jak Facebook i Instagram przechodzą na ciemny tryb interfejsu, w sektorze publicznym króluje dostępność, którą dyktuje standard WCAG 2.1. Jaka powinna być strona internetowa w 2020 roku, by nadal przyciągać i interesować?

Trendy w projektowaniu stron internetowych na 2020 rok

Single Page Application (SPA) czyli przyszłość stron internetowych

Strony internetowe utworzone zgodnie z podejściem Single Page Application, mimo tego, że nie należą do nowych pomysłów, od jakiegoś czasu cieszą się rosnącą popularnością. Dowiedz się, czym jest SPA i dlaczego naszym zdaniem to przyszłość stron internetowych.

Single Page Application (SPA) czyli przyszłość stron internetowych

Wirtualne wycieczki – czy warto w nie inwestować?

W obecnych czasach wirtualna rzeczywistość to element działań marketingowych. Dla wielu rodzajów działalności posiadanie panoramy sferycznej na swojej witrynie czy udostępnienie wirtualnego spaceru w Google Street View to sposób na to, by nie zostać w tyle, daleko za konkurencją.

Wirtualne wycieczki  – czy warto w nie inwestować?

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube