Optimal IT

O firmie

Jesteśmy doświadczoną agencją marketingową z południa Polski. Naszą ofertę śmiało możemy określić słowem: „kompleksowa”. Pracując z nami nie musisz szukać osobnej agencji do obsługi kampanii Google Ads i pozycjonowania, innej do projektowania logo oraz stanowiska na targi branżowe i jeszcze jednej do realizacji strony internetowej. Doradzamy, a następnie realizujemy spójną, wspólnie opracowaną koncepcję wynikającą ze strategii marketingowej firmy.

 

Z produktów tworzymy marki, o firmach opowiadamy historie warte poznania, szukamy miejsc, w których są Klienci naszych Klientów, by dotrzeć do nich z informacją i ofertą, której szukają.

 

Jesteś z Katowic? Bielska-Białej? Warszawy? Ostrawy? Twoja lokalizacja nie ma dla nas większego znaczenia.

Pracujemy dla Klientów z całej Polski, a także z Czech, ale najczęściej jako agencja marketingu internetowego obsługujemy firmy z miejscowości: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Wisła, Cieszyn, Ustroń, Skoczów.

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube