Optimal IT

Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source

Dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source

Dziś kilka informacji o tym, dlaczego autorski system CMS jest lepszy od systemu typu open source.

CMS czyli "Content Management System" to system do zarządzania treścią strony internetowej. Dzięki niemu można aktualizować i tworzyć nowe teksty, dodawać zdjęcia, czy zarządzać innymi funkcjonalnościami strony bez znajomości języku programowania.

 

4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ AUTORSKI CMS:

 

1. DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA: Autorski CMS bardzo często jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb klienta, zawiera nowoczesne i nietypowe rozwiązania, jest po prostu "szyty na miarę". W przypadku open source'owego systemu (np. WordPress, Drupal, Joomla!) użytkownik ma co prawda wiele możliwości, jednak nie wszystkie pomysły znajdą odzwierciedlenie w dostępnych widżetach.

2. ŁATWA, INTUICYJNA OBSŁUGA I DOSTĘP DO WSPARCIA TECHNICZNEGO: System CMS typu open source bardzo często wymaga korzystania z instrukcji obsługi lub szukania wsparcia wśród innych jego użytkowników - to wymaga czasu. Z tego powodu nasz autorski CMS zaprojektowaliśmy bardzo intuicyjnie. Większość Klientów nie ma żadnych problemów z jego użytkowaniem, a jeśli pojawia się jakieś pytanie, może liczyć na naszą pomoc.

3. WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA: Repozytorium autorskiego systemu CMS nie jest ogólnodostępne. Oznacza to, że nieupoważnione osoby nie mają dostępu do kodu i tym samym nie jest on narażony na ataki hakerskie w przeciwieństwie do każdego systemu typu open source z otwartym kodem źródłowym (szczególnie dotyczy to najbardziej popularnego Wordpressa, pod którego powstały już nawet sprofilowane narzędzia hakerskie).

4. WYDAJNE DZIAŁANIE SYSTEMU: Autorski CMS to dzieło zespołu doświadczonych programistów, którzy projektują system zarządzania treścią tak, by poszczególne funkcjonalności nie obciążały działania systemu. Niestety, w przypadku systemów open source z każdą kolejną implementowaną wtyczką i dodawanym skryptem spada wydajność strony, a to przekłada się na czas jej ładowania, dalej - na skalowanie na urządzeniach mobilnych, a nawet na pozycję w wynikach wyszukiwania.

Lata doświadczenia i praca z systemami CMS typu open source pokazały nam, że "nie ma jak autorski CMS", dlatego nasz system zarządzania treścią dopracowaliśmy w każdym szczególe.

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube