Optimal IT

Portal Śląska Cieszyńskiego

OX.PL Sp. z o.o.

Portal Śląska Cieszyńskiego

Portal Informacyjny Śląska Cieszyńskiego OX.PL powstał 24 lutego 2003 roku jako wyraz zainteresowania firmy Optimal Wojciech Tatka (z którą organizacyjnie związana jest nasza agencja) problemami Śląska Cieszyńskiego. OX.PL to najstarszy portal informacyjny w regionie i jeden z największych na południu Polski.

Nasza agencja odpowiada za poprawne działanie portalu i stron internetowych organizacyjnie z nim związanych. W roku 2019 udostępniliśmy również dwie aplikacje mobilne: Wiadomości i Ogłoszenia, by odpowiedzieć na potrzeby użytkowników z regionu, którzy coraz częściej czytają o bliskich swojemu miejscu zamieszkania wydarzeniach na urządzeniu mobilnym. Nasi graficy czuwają nad spójną identyfikacją wizualną portalu na wszelkiego rodzaju nośnikach. Optimal IT i OX.PL to jedna rodzina - mamy wspólną siedzibę, pracownicy redakcji są naszymi kolegami, codziennie współtworzymy treści emitowane na łamach portalu – banery reklamowe, artykuły sponsorowane, kampanie mailingowe.

Portal internetowy

Aplikacje mobilne: OX Wiadomości, OX Ogłoszenia

Identyfikacja wizualna: kalendarze, rollup-y, wizytówki, papier firmowy, broszury informacyjne i wszelkie inne materiały wizualne

Domeny

Hosting

Portal Śląska Cieszyńskiego Portal Śląska Cieszyńskiego

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube