Optimal IT

MARKA “CIESZYŃSKIE KANAPKI” STWORZONA DLA PSS “SPOŁEM” W CIESZYNIE

Powszechna Spółdzielnia Spożywców “Konsum Robotniczy” w Cieszynie

MARKA “CIESZYŃSKIE KANAPKI” STWORZONA  DLA PSS “SPOŁEM” W CIESZYNIE

Cieszyńskie Kanapki to kulinarny symbol stolicy Śląska Cieszyńskiego. Najbardziej rozpoznawalna – kanapka śledziowa – to coś, o czym marzą nie tylko głodni turyści, ale co uwielbiają także mieszkańcy Cieszyna i okolic, również z Czech. Kultowa już kanapka ma wiele fanów od dekad i nie zanosi się na to, by inny regionalny przysmak mógł ją zastąpić. Jedyne oryginalne, zgodne z dawną recepturą Cieszyńskie Kanapki produkuje „Społem” Cieszyn.

Jako że wcześniej Cieszyńskie Kanapki nie posiadały logotypu, punktem wyjścia w naszej pracy było stworzenie go i umieszczenie wszędzie tam, gdzie można kupić przysmak z Cieszyna. Logo na witrynach sklepowych i banerach kierujących do sklepów Społem „Cieszyn” daje mieszkańcom i turystom pewność, że w danym miejscu kupią prawdziwą, oryginalną Cieszyńską Kanapkę, a nie jej podróbkę. Strona internetowa zrealizowana przez naszą agencję jest miejscem, w którym każdy może poznać ciekawą historię Cieszyńskich Kanapek, zobaczyć jakie jej smaki przygotowało „Społem” Cieszyn i gdzie można kupić kanapkę. Na stronie można także zagrać w prostą grę „Kanapkożerca” - co miesiąc do wygrania bon na 10 Cieszyńskich Kanapek o dowolnym smaku!

Strategia marketingowa

Strona internetowa z grą online

Content marketing

zaprojektowanie maskotki firmowej (brand hero) „Kanapkożerca”

Identyfikacja wizualna: logo, banery, opakowania produktów, witryna sklepowa

Domeny

Hosting

MARKA “CIESZYŃSKIE KANAPKI” STWORZONA  DLA PSS “SPOŁEM” W CIESZYNIE MARKA “CIESZYŃSKIE KANAPKI” STWORZONA  DLA PSS “SPOŁEM” W CIESZYNIE

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube