Optimal IT

CIESZYŃSKI NAWIGATOR SPORTOWY

Urząd Miejski w Cieszynie

CIESZYŃSKI NAWIGATOR SPORTOWY

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie zgłosił się do nas z potrzebą utworzenia serwisu, na którym każdy mieszkaniec regionu mógłby sprawdzić między innymi, jakie wydarzenia sportowe są organizowane w danym czasie. Strona www.sport.cieszyn.pl jest doskonałą odpowiedzią na to zapotrzebowanie – dowiadujemy się z niej, co związanego ze sportem, dzieje się w Cieszynie, a także możemy dotrzeć do relacji z wydarzeń, które już miały miejsce.

Jesteś z Cieszyna i interesujesz się sportem? Musisz znać stronę www.sport.cieszyn.pl! To, co dziś dzieje się w obiektach sportowych Cieszyna i co zdarzy się jutro opisywane jest właśnie tu, a informacje płyną z najlepszego źródła – od pracowników Wydziału Sportu UM Cieszyn. Praca nad kalendarzem wydarzeń i filtrowaniem wyników po dyscyplinie sportowej spędzała nam sen z oczu. Efektem jest dostępna dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym strona internetowa z kalendarzem wydarzeń, który aktualizowany jest codziennie. Każdego dnia pojawia się tu bardzo wiele informacji, ale sposób ich prezentacji i możliwość zapamiętania wybranej dyscypliny sportowej jako domyślnej – wyświetlanej automatycznie przy kolejnych odwiedzinach – ułatwia podróż po stronach serwisu.

Strategia marketingowa

Dostępny serwis internetowy (WCAG 2.1)

Domeny

Hosting

CIESZYŃSKI NAWIGATOR SPORTOWY CIESZYŃSKI NAWIGATOR SPORTOWY

kontakt

Szukasz agencji, która zajmie się Twoją stroną internetową, pozycjonowaniem, kampanią linków sponsorowanych, a do tego wszystkie zaprojektuje banery reklamowe, czy nowe logo? To my!
Gotowy na wdrożenie strategii marketingowej, która odmieni przyszłość Twojej firmy?
Skontaktuj się z nami
facebook youtube